Кава в зернах оптомAllegria

Allegria

Allegria  - купаж арабіки та робусти для тих хто хоче просто міцної кави  яку можна пити. Від 2х кг 363 грн, від 10 кг - 335 грн...

352 грн

Crema

Crema

Crema - купаж двох арабік та двох робуст.  Тим кому подобається молочна мякість Бразильської арабіки,  але хотілося б більшого тіла, багатшої пінки.Ціна від 2х кг - 456 грн, від 10 ..

421 грн

Energia

Energia

Energia - купаж арабіки та робусти з трьох континентів. Має хороше тіло з вираженою горіховою гірчинкою та натяком на кислинку. Досить міцна ранкова кава, яка смакує як в чистому виді так і з..

413 грн

Forte

Forte

Forte - що значить гучний, сильний, міцний. Цей купаж Індонезійської та Бразильської кави прекрасно підходить для вуличної торгівлі. Смачний напій з хорошою пінкою. Оптова ціна вже з 2х кілог..

327 грн

Oro Vending

Oro Vending

Oro Vending -це кава  тому  хто любить лише  горіхову гірчинку. Кислинка практично відсутня, кава щільна,  насичена.  Збалансований  Купаж  арабіки та робус..

361 грн

Бразилія Santos

Бразилія Santos

Бразилія Santos 100% арабіка  - мяка горіхова гірчинка, молочний шоколад.  Оптом від 10 кг.  420грн..

490 грн

Гондурас SHG EP

Гондурас SHG EP

Гондурас SHG EP традиційне зерно якісної митої арабіки. Від 10 кг...

560 грн

Ефіопія Djimmah

Ефіопія Djimmah

Ефіопія Djimmah - 100% арабіка ,  зерно сухої класичної обробки, з хорошим тілом , солодкувато- винний горіховий смак.Від 10 кг -460 грн...

460 грн

Показано з 1 по 8 із 8 (всього сторінок: 1)

Багато любителів кави знають, наскільки важливо пити справжній напій. І саме його можна приготувати із кавових зерен, які перемелюють безпосередньо перед приготуванням. Для кавоманів, власників кондитерських, кафе чи інших закладів харчування в нашому магазині представлена кава в зернах оптом. Ви можете обрати продукцію за доступними цінами.

Де вирощують найкращі кавові зерна?

Звичайно, що найбільш гарні смакові властивості можна отримати лише з якісних зерен. Вони з’являються на кавових деревах, які ростуть в Африці, Центральній і Південній Америці, Європі, Східній Азії. Сьогодні існує багато плантацій, кава з яких має свій, оригінальний смак.

Властивості зерен залежать від декількох факторів:

 • вид грунту;
 • тип дерев;
 • кількість сонячного світла;
 • спосіб обробки бобів.

Найкращою вважається кава, яка вирощена на висоті. Адже саме в ній накопичується максимальна кількість компонентів, які дають яскравий смак та аромат.

В нашому магазині представлена зернова кава оптом з різних регіонів. Ви можете обрати саме ту продукцію, яка задовольнить смакові вподобання клієнтів чи ваші побажання.

Яку каву в зернах купити оптом?

Хоча в світі багато видів кавових зерен, для напою використовуються не всі сорти. Найпопулярнішими є наступні:

 • арабіка;
 • робуста.

В деяких випадках до арабіки та робусти додають ліберіку, щоб підсилити смак кави.

Арабіка в зернах є найбільш цінною. Вона має невисокий вміст кофеїну, відрізняється делікатним смаком з шоколадними нотками.

Робуста є недорогою кавою, при цьому її зерна стійкі до шкідників, не бояться погодних умов. Вона має достатньо високий вміст кофеїну, а також надає напою гіркуватого присмаку.

Ви можете купити кавові зерна одного сорту або ж купаж з різним процентним вмістом арабіки чи робусти. Також у нас є продукція з доданою ліберікою, яка робить смак більш важким, з горіховим відтінком.

Що потрібно знати при виборі кави оптом?

Замовлячи продукцію оптом, ви можете легко зекономити на закупівлях. Адже в такому випадку ціна на товари може бути знижена в декілька разів. При цьому ви отримуєте якісну та смачну каву.

У нас представлені кавові зерна великий та дрібний опт, які були оброблені та підготовлені кращими виробниками світу. А щоб обрати продукцію, вам потрібно враховувати наступні фактори:

 • де були зібрані кавові зерна;
 • в якому регіоні розташована плантація;
 • метод збору врожаю – ручний чи ні;
 • який спосіб обробки та обсмажування;
 • сорт кави – арабіка, робуста, купаж;
 • наявність знаків якості.

Як купити каву в зернах оптом в «Палітра»

Наш інтернет-магазин пропонує великий вибір кави в зернах. У нас представлена продукція, яка відповідає міжнародним стандартам якості. Тому ви зможете легко підібрати товари для індивідуального використання чи приготування напоїв в закладах громадського харчування.

Переваги купівлі кави оптом у нас:

 • пропонуємо великий асортимент продукції;
 • у нас можна замовити як дрібний, так і великий опт;
 • надаємо професійні консультації;
 • доставимо товар в будь-який регіон України.

Щоб замовити продукцію, вивчайте дану сторінку каталогу. На ній представлена продукція, яка є в наявності. Крім того, ви можете ознайомитись з характеристиками кави, її особливостями. Після того, як ви обрали продукт, необхідно визначитись з обємом партії. Вона може бути невеликою, або ж великою. А вартість закупівлі – доступна.

З нами ви легко купите каву в зернах оптом в Черкасах найкращої якості, щоб балувати себе та своїх клієнтів відмінними смаками напоїв.

Якщо вас цікавить зернова кава у великій кількості – пропонуємо вашій увазі можливість обсмаження кави під вашим брендом.