Пропонуємо наступні варіанти оренди:

1. Оренда з оплатою вартості оренди кавомашини

Ви оплачуєте помісячну вартість оренди кавомашини

Ви вільні у виборі зерна та не має обов’язкового мінімуму купівлі зерна

Для вас діє оптовий прайс на каву

У вартість оренди входить сервіс кавомашини, а також підміна на випадок ремонт

2. Безкоштовна оренда кавомашини  -  ви платите лише за каву!

Ми радимо обирати перший варіант оренди. Але бувають випадки коли орендарю зручно оплачувати лише вартість зерна.

Наші переваги:

Ви отримуєте під ключ все необхідне - обладнання та смачну каву . Вам не потрібно витрачати час та хвилюватися з вибором. Ми підберемо, підкажемо і навчимо, Ми сервісники , а тому знаємо всі рекламні трюки продавців техніки. Ми обжарщики, а тому знаємо все про каву. Ми зацікавлені у Вашому, а значить і Нашому успіху. Пропозиція може бути цікавою для кавярень, барів , готелей, кафе, офісів компаній, магазинів.

Ми пропонуємо великий вибір кави як купажів так і моносортів. Наше зерно завжди свіже! Ми допоможемо вибрати для вас ідеальний варіант.

Бізнесу чи власнику офісу не завжди вигідно купувати кавомашину. Наприклад, організовуючи кейтерінг, виставку чи інший захід, потрібно забезпечити можливість готування кави. І в цьому випадку не потрібно витрачати кошти на придбання обладнання. В Palitra доступна така послуга, як оренда кавомашини, що дозволить вам обрати якісну техніку на деякий час. Ви зможете використовувати обладнання в той час, який вам потрібен, після чого ви просто повернете його в нашу компанію.

Оренда кавоварки – в чому її переваги?

Якісне обладнання коштує достатньо дорого. І закуповуючи його, кожен власник бізнесу хоче, щоб воно приносило дохід. Але для разових потреб зовсім не потрібно витрачати на нього кошти. Тому сьогодні популярною є оренда кавоварок. Вона має свої переваги:

Економія витрат на придбання. Оренда дозволяє уникнути великих витрат на купівлю кавоварки. Це особливо актуально для бізнесів, які можуть зекономити гроші і витратити їх на інші потреби.
Обслуговування та ремонт. Багато орендних угод включають в себе обслуговування та ремонт обладнання. Це може бути корисно, оскільки ви несете менше витрат на технічне обслуговування.
Гнучкість. Оренда може бути гнучкішою альтернативою при зміні обставин або об'ємів виробництва. Ви можете змінити кавоварку або відмовитися від неї після закінчення орендного терміну.
Регулярне обновлення обладнання. Ви зможете отримати обладнання в актуальному стані, що особливо важливо для бізнесів, які залежать від сучасних технологій.
Чому кавомашина в оренду в Palitra – це вигідно?

Наша компанія пропонує великий вибір кавомашин, які можна взяти в оренду. Вона пропонує кращі умови для співпраці. Вам достатньо обрати обладнання під свої потреби, а також оформити договір. Ми пропонуємо кращі умови для кожного клієнта.

Сучасні кавомашини. Ми обрали практичні, функціональні та надійні варіанти, які представлені на ринку. Також наша компанія постійно слідкує за новинками. Завдяки цьому ви зможете взяти в оренду якісні кавоварки, що допоможуть вам готувати смачну каву.
Швидка доставка. Після того, як ви обрали кавомашину та оформили її оренду, ми привеземо її в чітко вказані строки. Крім того, спеціалісти Palitra допоможуть налаштувати обладнання та проведуть короткий інструктаж.
Постійне технічне обслуговування. Вам не потрібно думати про те, чи правильно працює апарат. Ми обслуговуємо свої кавоварки, ремонтуємо їх та гарантуємо велику якість. Тому ви зможете з легкістю приготувати напій, не думаючи про те, що обладнанню потрібен ремонт.
Прості умови роботи. З нами співпраця легка та проста. Ви просто замовляєте у нас оренду кавомашини, обравши необхідну модель.