Вендингові автоматиВстановлення вендінгових автоматів

Встановлення вендінгових автоматів...

БЕСПЛАТНАЯ УСТАНОВКА     и обслуживание кофейных автоматов. Вы - руководитель, заботящийся о своих сотрудниках и престиже Вашей компании? ..

3 грн

Saeco Group (SG) 400 б/у

Saeco Group (SG) 400 б/у

Профессиональный вендинговый торговый автомат предназначенный для установки в местах со средней и большой проходимостью (учебные заведения, залы ожидания, про..

19 900 грн

Saeco SG 200

Saeco SG 200

Saeco SG 200 Rubino может готовить до 8 различных горячих напитков высокого качества из свежемолотых кофейных зерен, шоколада, растворимого чая и молока. Эта модель обеспечивает автоматическу..

19 200 грн

Saeco SG 500

Saeco SG 500

Кофейный автомат Saeco SG 500N бариста и повар в одном флаконе, приготовит и кофе, сварит бульон. Saeco SG 500N - отличная модель, занимающие лидирующие места сред..

22 400 грн

Saeco SG 700

Saeco SG 700

Saeco SG 700-двухбойлерная модель.Кофеавтомат готовит до 14 горячих напитков. Среди которых 7 видов кофе из натуральных кофейных зерен: -кофе эспрессо, кофе а..

22 400 грн

Бариста ХМ

Бариста ХМ

Вендинговый аппарат  Бариста ХМ - это суперавтомат лучший помощник для кафе, столовой, бара. Готовит зерновой кофе, чай, шоколад, капучино и другие напитки - всего 10 наименований. работ..

20 800 грн

Показано з 1 по 6 із 6 (всього сторінок: 1)

Організовуючи бізнес з продажу кави, можна розглянути встановлення спеціалізованих апаратів для купівлі клієнтами напоїв чи продуктів харчування. Саме такими є вендингові автомати, які ви можете обрати та купити в Palitra. Ми пропонуємо до продажу якісне обладнання, а також його встановлення.

Що таке вендинговий автомат?

Це спеціалізовані апарати, які призначені для продажу товарів без втручання людини. Вони забезпечують автоматизований процес створення кави чи видачі різноманітних продуктів харчування. Зокрема, в них клієнт сам може замовити приготування кави чи чаю, що економить його час.

Головною задачею таких апаратів є те, що вони роблять повсякденне життя людини більш зручнішим. Тобто, вона може легко заощадити час та трудові ресурси. Ви можете купити вендинговий автомат для бізнесу чи, наприклад, встановлення в офісі, на нашому сайті Palitra. У нас представлений великий вибір якісного обладнання від перевірених торгових марок.

Вендінгові апарати є великогабаритними. Вони можуть встановлюватися в наступних точках:

 • офісах;
 • торгових центрах;
 • лікарнях;
 • навчальних закладах;
 • кафе;
 • фітнес-центрах та ін.

Всередині таких автоматів розміщені різноманітні товари, що залежить від їх виду. Зокрема, це можуть бути продукти швидкого харчування, солодощі, снеки, різноманітні напої та кава. Працює таке обладнання дуже просто. Клієнт просто опускає монету чи вставляє купюри в отвір, замовляючи бажаний товар. Потім автомат видає йому покупку.

Вендингові апарати – в чому їх переваги?

В Україні такі автомати набули великої популярності. Їх встановлюють в різноманітних приміщеннях, що дозволяє організувати якісний та прибутковий бізнес. Адже покупцеві не потрібно очікувати в чергах для придбання продукції чи контактувати з продавцем.

Виділяють декілька переваг вендингових автоматів для бізнесу.

 • Зменшення витрат на персонал. Загалом, вам не потрібно наймати на роботу продавця чи бариста. Тому ви не будете платити заробітну плату, адже все робить саме автомат, самостійно.
 • Швидке обслуговування. Вендінговий автомат продає товари дуже швидко, всього за декілька секунд. Це дозволяє набагато швидше обслуговувати клієнтів та не створювати черги.
 • Постійне функціонування. Таке обладнання працює в режимі 24/7. Це означає, що клієнти зможуть в будь-який час купити каву чи іншу продукцію. А ви будете отримувати гарний прибуток.

Єдине, про що вам потрібно потурбуватися – це вчасно заправляти апарат продукцією. Наприклад, якщо ви обрали вендинговий автомат для кави, в ньому постійно повинні бути мелені зерна, стаканчики, цукор та інші компоненти.

Як купити вендинговий апарат в Palitra

Якщо вам потрібен вендинговий автомат для приготування кави, звертайтесь до нас. Ми пропонуємо широкий асортимент виробів, що допоможуть вам організувати якісний та прибутковий бізнес. Для цього достатньо продивитися наш каталог та ознайомитися з представленою продукцією. Ми даємо детальний опис та характеристики автоматів.

Серед переваг купівлі вендингових автоматів в Palitra можна виділити наступне:

 • у нас лише якісна продукція від перевірених виробників;
 • пропонуємо доступні ціни на обладнання;
 • допоможемо обрати автомат, який буде кращим варіантом для бізнесу;
 • доставимо продукцію за вашою адресою.

Крім того, спеціалісти нашого магазину встановлять вендинговий автомат та підключать його для роботи. Вам лише достатньо обрати продукцію, вивчити її характеристики та зробити замовлення.