Ремонт кавоварок

Ремонт кавоварокНавіть найякісніша кавомашинка може виходити з ладу. На її роботу впливає багато чинників, в тому числі правильність використання, стан деталей, регулярність обслуговування апарату. І якщо таке обладнання перестало працювати або ж має системні проблеми, не спішіть його викидати. Спеціалісти Palitra проведуть якісний ремонт кавоварки, щоб повернути її до робочого стану. Таким чином, ви зможете зекономити свої кошти.

Особливості ремонту кавомашин

Кавоварки – це якісні апарати, які дозволяють швидко приготувати різноманітні кавові напої. Вони можуть бути напівавтоматичними, автоматичними чи суперавтоматами. Крім того, виробники пропонують як компактні моделі, так і великі, з розширеною функціональністю. І щоб вони прослужили якомога довше, потрібно проводити ремонт кавових машин, а також їх обслуговування.

Майстри Palitra готові виконати всі роботи по чищенню, декальцинації, заміні деталей в какових машинах. Ми працюємо з продукцією всіх популярних брендів. Пропонуємо різні варіанти послуг.

 • Комплексне обслуговування кавоварок. Ми проводимо своєчасні планові профілактичні роботи, щоб воно працювало правильно та якомога довше. Також зробимо діагностику та визначимо, чи потрібна заміна зношених деталей.
 • Гарантійний ремонт. Ви можете замовити обслуговування та ремонт кавомашин згідно гарантії. Це допоможе вам бути впевненими в тому, що обладнання буде працювати якісно завжди.
 • Ремонт поза гарантією. Наші майстри зремонтують апарати, в яких закінчилася гарантія. Ми використовуємо оригінальні комплектуючі та запчастини від перевірених виробників.

Який ремонт ми виконуємо?

У нас ви можете замовити ремонт кавових апаратів різних видів. Ми легко повернемо вашу техніку до життя та зробимо перевірку роботи обладнання. Що ми пропонуємо?

 • Повноцінний ремонт обладнання. Ви можете звернутись до нас, якщо ваша техніка повністю перестала працювати, її деякі функції працюють неправильно, вийшла з ладу система керування та ін. Ми проведемо діагностику кавомашинки, виконаємо її лагодження та при необхідності замінимо деталі.
 • Чищення кавоварок. Це дуже важливо робити вчасно, адже від цього залежить якість приготування напою та правильність роботи обладнання. У нас ви можете замовити чищення кавомашини недорого.
 • Експрес-ремонт кавоварок. Якщо вам потрібно швидко виконати обслуговування апаратів, телефонуйте нам. Наші спеціалісти проведуть всі роботи якісно, щоб ви знову могли легко готувати каву для своїх клієнтів чи для себе.

Ми виконуємо абсолютно всі роботи, які повязані з ремонтом кавових машин. Спеціалісти Palitra підберуть якісні запчастини, замінять комплектуючі та проконсультують вас щодо правильності обслуговування обладнання.

Як замовити ремонт кавомашини в Palitra

Звертайтесь до нас, якщо ваш кавовий апарат перестав правильно функціонувати. Ми швидко виконаємо необхідні роботи, при цьому даємо гарантії на них.

Наш сервіс з обслуговування кавоварок проводить ремонт наступним чином:

 • спеціалісти продіагностують апарат, щоб виявити поломку та її причини;
 • ми підберемо варіант ремонту;
 • при необхідності заміни комплектуючих, оберемо кращі запчастини;
 • проведемо ремонт швидко, в чіткі строки;
 • дамо гарантії на всі роботи.

Щоб замовити ремонт кавоварок, звертайтеся в наш сервісний центр за телефонами чи за допомогою форми зворотнього звязку. Консультанти Palitra дадуть відповіді на всі ваші питання та оформлять вашу заявку на ремонт. З нами ваша кавоварка буде завжди працювати правильно та порадує якістю приготування кавових напоїв.