Ремонт кавомашин

Навіть найякісніша кавомашина може виходити з ладу. На її роботу впливає багато чинників, в тому числі правильність використання, та регулярність обслуговування апарату. І якщо таке обладнання перестало працювати або ж працює погано , не спішіть його викидати. Спеціалісти Palitra проведуть якісний ремонт кавоварки, щоб повернути її до робочого стану.

Кавоварки чи кавомашини – можуть бути напівавтоматичними, автоматичними чи суперавтоматами та готувати різноманітні кавові напої. Але щоб вони прослужили якомога довше, потрібне обов’язкове періодичне та профілактичне обслуговування.

Майстри Palitra готові виконати всі роботи по чищенню від кавових жирів, декальцинації, заміні деталей в кавових машинах. Ми працюємо з продукцією всіх популярних брендів.

Наші переваги

Ремонтуємо кавомашини будь-яких брендів

Гарантуємо високу якість обслуговування

Будь-який спосіб оплати

Швидка діагностика

Який ремонт ми виконуємо:

У нас ви можете замовити ремонт кавових апаратів різних видів. Ми легко повернемо вашу техніку до життя та зробимо перевірку роботи обладнання. Що ми пропонуємо?

Повноцінний ремонт обладнання
Ви можете звернутись до нас, якщо ваша техніка повністю перестала працювати, її деякі функції працюють неправильно, вийшла з ладу система керування та ін. Ми проведемо діагностику кавомашинки, виконаємо її лагодження та при необхідності замінимо деталі.
Чищення кавоварок
Це дуже важливо робити вчасно, адже від цього залежить якість приготування напою та правильність роботи обладнання. У нас ви можете замовити чищення кавомашини недорого.
Експрес-ремонт кавоварок
Якщо вам потрібно швидко виконати обслуговування апаратів, телефонуйте нам. Наші спеціалісти проведуть всі роботи якісно, щоб ви знову могли легко готувати каву для своїх клієнтів чи для себе.

Ми виконуємо абсолютно всі роботи, які пов’язані з ремонтом та налаштуванням кавових машин. Спеціалісти Palitra підберуть якісні запчастини, замінять комплектуючі та проконсультують вас щодо правильності обслуговування обладнання.

Як замовити ремонт кавомашини в Palitra:

Звертайтесь до нас, якщо ваш кавовий апарат перестав правильно функціонувати. Ми швидко виконаємо необхідні роботи, при цьому даємо гарантії на них.

1
Спеціалісти продіагностують апарат, щоб виявити поломку та її причини
2
Ми підберемо
варіант ремонту
3
При необхідності заміни комплектуючих,
оберемо кращі запчастини
4
Проведемо ремонт швидко,
в чіткі строки
5
Дамо гарантії
на всі роботи

Щоб замовити ремонт кавоварок, звертайтеся в наш сервісний центр за телефонами чи за допомогою форми зворотнього зв’язку. Консультанти Palitra дадуть відповіді на всі ваші питання та оформлять вашу заявку на ремонт. З нами ваша кавоварка буде завжди працювати правильно та порадує якістю приготування кавових напоїв.